Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Perły Księżniczki

5 stycznia 2022 Perły Księżniczki

Perły Księżniczki to preparat na bazie ziół, który jest naturalnym i bezpiecznym wsparciem dla innych, konwencjonalnych środków higienicznych. Rekomendowany do łagodzenia podrażnień i stanów zapalnych, unormowania nieregularnego cyklu, poprawy jakości współżycia, a nawet jako pomoc w zajściu w ciążę.

Czym są Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki to ziołowe tampony, których skład jest oparty o pradawną, tajemną recepturę z pałacu cesarskiego. W ich składzie znajduje się wiele naturalnych, znanych od wieków roślin i ziół, mających działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Są to gatunki, takie jak dracena smocza, boraks, kamfora borniejska, ałun i wiele innych. Produkt ma postać globulki ze sznureczkiem, aplikuje się go jak tampon. 

Jak często stosować Perły Księżniczki? 

Perły Księżniczki to produkt w postaci szczelnie zamkniętych ziołowych globulek. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk. Jak często je stosować? Początkowo zalecane jest, by aplikować globulkę raz na 3 dni, potem zrobić 2 dni przerwy i znów zaaplikować kolejną. Cykl powinien trwać miesiąc. Po jego ukończeniu, by utrwalić efekt, można prewencyjnie zastosować jedną globulkę na miesiąc lub jedną na tydzień (w zależności od tego, z jak dużymi problemami borykała się stosująca je kobieta). 

Perły Księżniczki i ich zastosowanie

Perły Księżniczki stosuje się przede wszystkim, by oczyścić obszar szyjki macicy i pochwy. Regularne używanie tego produktu pozwala zachować drogi rodne w dobrej kondycji i zapobiec ewentualnym stanom zapalnym lub podrażnieniom. Wiele kobiet ma nawracające przypadłości, jak infekcje lub grzybice dróg rodnych – Perły Księżniczki oczyszczają oraz odbudowują nabłonek pochwy, przywracając w niej odpowiedni kwaśny odczyn, dzięki czemu nie rozwiną się w niej bakterie, grzyby i stany zapalne.

Perły Księżniczki nie tylko na infekcje

Perły Księżniczki rekomendowane są także kobietom, które cierpią na suchość pochwy, przez co odczuwają dyskomfort i ból lub ich życie seksualne jest na niesatysfakcjonującym poziomie. Globulki przywracają odpowiedni poziom śluzu i przyspieszają regenerację nabłonka. Inne zastosowanie tego ziołowego środka to nieregularne miesiączki. Globulki normują cykl i przywracają mu odpowiednią długość. Zaleca się je także u kobiet starających się o dziecko, bo przywracają równowagę w organizmie.

Na jakie przypadłości pomogą Perły Księżniczki? 

Perły Księżniczki to remedium na wiele przypadłości. Najczęściej zalecane są u kobiet, które cierpią na:

  • uporczywe upławy
  • nieprzyjemny zapach z dróg rodnych
  • nadmierną suchość pochwy
  • grzybicę
  • stany zapalne
  • mięśniaki
  • torbiele jajnikowe

Redakcja svobody.pl

Zespół specjalistów w wielu różnych dziedzinach. Udzielamy porad z zakresu zdrowia, sprzętu, urody oraz biznesu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

numerologia
Wszystko o ornatach Maryjnych
Leasing samochodu

Jesteś zainteresowany reklamą?